مدیرکل میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی استان گیلان :

نواختن زنگ گردشگری در مدارس گیلان

زنگ گردشگری، به مناسبت 5 مهرماه و آغاز هفته گردشگری در مدارس استان گیلان به صدا در آمد تا دانش آموزان با مسائل مرتبط با گردشگری بیشتر آشنا شوند.

به‌گزارش روابط‌عمومی اداره‌کل میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی گیلان، ولی جهانی با اعلام این خبر اظهار کرد: طی توافق به عمل آمده با آموزش و پرورش استان امسال یکی از برنامه‌های هفته گردشگری را نواختن زنگ گردشگری در مدارس انتخاب کردیم.

مدیرکل میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی استان گیلان همکاری متقابل آموزش و پرورش با اداره کل میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی را قابل قبول عنوان کرد و گفت: به همین مناسبت در مراسمی نمادین زنگ گردشگری در هنرستان موسیقی طنین و مدرسه غیرانتفاعی پسرانه پیشگامان ایران نواخته شد و این کار در دیگر مدارس نیز انجام شد.

او ضمن تبریک آغاز هفته گردشگری و روز جهانی جهانگردی در آیین نواختن زنگ گردشگری گفت: این استان پتانسیل‌ها و ظرفیت‌های خاصی در زمینه گردشگری دارد که باید تلاش کنیم با معرفی این ظرفیت‌ها، استان به قطب گردشگری کشور تبدیل شود.

جهانی ابراز داشت: دانش آموزان نسل آینده و سرنوشت ساز برای کشور هستند و باید فرهنگ گردشگری در زمینه های مختلف از دوران نوجوانی و جوانی در ذهن آنان نهادینه شود.

Share on facebook
Share on twitter
Share on telegram
Share on whatsapp
Share on print

لینک کوتاه خبر:

https://i1444.ir/?p=13025

اخبار مرتبط:

نظر خود را وارد کنید

آدرس ایمیل شما در دسترس عموم قرار نمیگیرد.

  • پربازدیدترین ها
  • داغ ترین ها

پربحث ترین ها

تبلیغات آ

تبلیغات ب

تبلیغات پ

تبلیغات ت

تبلیغات ث