معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار گیلان؛

همراهی مردم برای تدوام پایداری انرژی در مصارف خانگی و صنعتی موثر است

ایران 1444؛ نشست هم اندیشی و بررسی مشکلات صنایع گیلان به ریاست معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار برگزار گردید. اسحاقی مشارکت مردم در کنترل مصرف گاز و برق در استان را بسیار مهم برشمرد و گفت: برای تدوام پایداری انرژی در مصارف خانگی و صنعتی مستلزم همراهی مردم هستیم.

به گزارش روابط عمومی استانداری گیلان؛ سیدمحمد اسحاقی عصر روز (یکشنبه) در نشست هم اندیشی و بررسی مشکلات صنایع گیلان در قالب قرارگاه جهادی گاز و برق استان اظهار کرد: پویایی صنایع و تولید منجر به توسعه و پیشرفت در بخش های مختلف می شود. وی با تاکید بر هماهنگی و برنامه محور بودن در قطعی انرژی صنایع و واحدهای تولیدی، افزود: انسجام بخشی و برنامه ریزی در بخش تولید و صنعت در راستای پایداری انرژی موثر خواهد بود.

معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار گیلان با بیان اینکه کنترل مصرف گاز و برق در استان یک تکلیف که با همراهی مردم نتیجه بخش است، گفت: کنترل مصرف انرژی در استان نباید تولید صنایع و واحدهای تولیدی را با چالش روبرو کند. وی با اشاره به اینکه کشور در وضعیت حساسی قرار دارد، افزود: همدلی، انسجام و تلاش همه دستگاه های خدمات رسان از یک سو و همراهی و مشارکت مردم از سوی دیگر در این شرایط کشور ضرورت دارد.

 

Share on facebook
Share on twitter
Share on telegram
Share on whatsapp
Share on print

لینک کوتاه خبر:

https://i1444.ir/?p=10940

اخبار مرتبط:

نظر خود را وارد کنید

آدرس ایمیل شما در دسترس عموم قرار نمیگیرد.

  • پربازدیدترین ها
  • داغ ترین ها

پربحث ترین ها

تصویر روز:

پیشنهادی: