راه کوهستانی کیشون بن به رزه و بسک تعریض آسفالت و بهسازی میشود

همزمان با لوله گذاری گاز خوشه بسک، عملیات اجرایی اسفالت و بهسازی راه کوهستانی کیشون بن به رزه و بسک با اعتبار ۳۰ میلیارد تومان آغاز میگردد.

به گزارش  ایران ۱۴۴۴ : مهندس کاظم رزمی از تحقق مطالبه چندین ساله مردم روستاهای کوهستانی بخش مرکزی خبر داد و گفت : همزمان با لوله گذاری گاز خوشه بسک ، عملیات اجرایی اسفالت و بهسازی راه کوهستانی کیشون بن به رزه و بسک با اعتبار ۳۰ میلیارد تومان آغاز میگردد.

مهندس کاظم رزمی به همراه ،نماینده اداره راهداری استان ،مشاور و پیمانکار پروژه و بخت شاهی رئیس اداره راهداری تالش از مسیر راه کوهستانی کیشون به رزه و بسک بازدید کردند.

در همین خصوص بخشدار مرکزی از تحقق یک مطالبه چندساله مردم این مناطق در خصوص تعریض بهسازی و آسفالت راه دسترسی به طول ۱۵ کیلومتر خبر داد.

مهندس رزمی گفت: با تاکید دکتر عباسی استاندار محترم و با پیگیریهای انجام شده توسط مسئولین شهرستان ؛ دکتر محمد یاری نماینده محترم مجلس شورای اسلامی ،فرماندار،رئیس اداره راهداری ، شوراهای اسلامی،دهیاران وتمام مسئولین شهرستانی و استانی بهسازی و آسفالت راه این مناطق از کیشون بن به رزه به ارزش ۳۰ میلیارد تومان انجام خواهد شد.

در ادامه روند بازدید های میدانی بخشدار مرکزی مهندس کاظم رزمی به همراه رییس اداره گاز و شورای بخش از روند پروژه گاز رسانی روستای بسک بازدید کردند.

رزمی افزود : همزمان با اجرای پروژه ی تعریض و بهسازی راه کوهستانی عملیات لوله گذاری گاز خوشه بسک اغاز میگردد

Share on facebook
Share on twitter
Share on telegram
Share on whatsapp
Share on print

لینک کوتاه خبر:

https://i1444.ir/?p=13313

مهدی میزانی

مهدی میزانی

مهدی میزانی از خبرنگاران با سابقه شمال کشور که سوابق متعددی در عرصه مطبوعات و رسانه دارد وی از فعالین سیاسی ، اجتماعی ، فرهنگی و ورزشی استان گیلان می باشد . وی لیسانس حسابداری و کارشناسی ارشد مدیریت بر نامه ریزی شهری را در سوابق تحصیلی خود دارد .

اخبار مرتبط:

نظر خود را وارد کنید

آدرس ایمیل شما در دسترس عموم قرار نمیگیرد.

  • پربازدیدترین ها
  • داغ ترین ها

پربحث ترین ها

تبلیغات آ

تبلیغات ب

تبلیغات پ

تبلیغات ت

تبلیغات ث