انعقاد تفاهم‌نامه مشترک اداره‌کل آموزش و پرورش و اداره‌کل منابع طبیعی و آبخیزداری

همکاری موثر آموزش و پرورش گیلان در طرح پویش مردمی کاشت یک میلیارد درخت

ایران 1444؛ امضای تفاهم‌نامه همکاری بین اداره کل منابع طبیعی و آبخیزداری استان گیلان و اداره کل آموزش و پرورش استان گیلان - روز سه شنبه - 25 بهمن ماه 1401

به گزارش روابط عمومی اداره کل منابع طبیعی و آبخیزداری استان گیلان، تفاهم‌نامه همکاری بین اداره کل منابع طبیعی و آبخیزداری استان گیلان و اداره کل آموزش و پرورش استان گیلان انعقاد گردید.

اهداف کلی این تفاهم‌نامه همکاری و ترویج فرهنگ درخت کاری دانش‌آموزی، معلمان، مربیان و اولیا می‌باشد.

سرخوش کرم زاده، از مهمترین اهداف این تفاهم نامه همکاری موثر در اجرای طرح مردمی کاشت یک میلیارد درخت با معرفی مکان های کاشت و نگهداری درخت در مدارس را بر شمرد.

محمد فائزی مدیر کل آموزش و پرورش استان گیلان، به مهمترین رویکرد این تفام نامه در برگزاری و برنامه ریزی اجرای زنگ سبز در مدارس و مراسم های مرتبط با منابع طبیعی ارشاره کرد و افزود با حضور کارشناسان ادارات کل منابع طبیعی طراحی، تهیه، توزیع پوستر، جزوات، نشریات و بروشورهای آموزشی ترویجی و اطلاع رسانی کلیه دانش آموزان، اولیا و مربیان، فرهنگیان و معلمین بازنشسته و خانواده های ایشان جهت عضویت در سامانه همیار طبیعت می باشد.

مدیر کل آموزش و پرورش استان گیلان همچنین بیان نمود هماهنگی لازم برای بارگذاری مطالب مرتبط با منابع طبیعی در شبکه شاد جهت آموزش و اطلاع رسانی به دانش آموزان، اولیا و مربیان و فرهنگیان و خانواده های ایشان قول مساعد داد.

در پایان این جلسه تفاهم نامه مشترک بین سرخوش کرم زاده سرپرست اداره کل منابع طبیعی و آبخیزداری استان گیلان و محمد فائزی مدیرکل آموزش و پرورش استان گیلان منعقد و به امضا رسید.

 

Share on facebook
Share on twitter
Share on telegram
Share on whatsapp
Share on print

لینک کوتاه خبر:

https://i1444.ir/?p=11082

اخبار مرتبط:

نظر خود را وارد کنید

آدرس ایمیل شما در دسترس عموم قرار نمیگیرد.

  • پربازدیدترین ها
  • داغ ترین ها

پربحث ترین ها

تصویر روز:

پیشنهادی: