مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی؛

هنرمندان گیلان پرچمدار جشنواره های بزرگ کشوری هستند

ایران1444؛ مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان گیلان در نشست هم اندیشی تحرک و تداوم بر گزار تئاترهای خیابانی به خصوص تئاتر در لاهیجان گفت: هنرمندان گیلانی با تلاش فراوان و حضور مستمر در صحنه، پرچمدار جشنواره های بزرگ کشوری هستند.

به گزارش گروه رسانه ای ایران – گرا؛ مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی گیلان در اولین نشست شورای سیاست گذاری سیزدهمین جشنواره تئاتر خیابانی “شهروند” لاهیجان عنوان کرد: هنرمندان استان گیلان همواره پرچم دار هنر این استان در جشنواره های بزرگ کشوری بوده و در هر رویدادی که حضور یابند افتخار آفریده و حائز رتبه های برتر شده اند.

امیرحسین طاهری یادآورشد: این عزیزان با پویایی و در صحنه بودن هم اکنون نیز با ظرفیت بالای خود به کمک سایر هنرمندان در رشته های دیگر هنری نیز آمده اند.

 نخستین نشست شورای سیاست گذاری سیزدهمین جشنواره تئاتر خیابانی ” شهروند ” لاهیجان با حضور امیرحسین طاهری مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی گیلان، حمید نیلی مدیرکل هنرهای نمایشی کشور، رضا زنده دل شهردار و دبیر جشنواره، اعضای شورای اسلامی شهر، مدیر دبیرخانه هنرهای نمایشی، رییس انجمن هنرهای نمایشی گیلان و رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی لاهیجان و … در دفتر شهرداری لاهیجان برگزار شد.

در این نشست درباره شیوه های برگزاری این جشنواره و جشنواره های مشابه، افزایش کیفیت متن و صحنه و حمایت از هنرمندان در این صحنه ها تبادل نظر شد.

لاهیجان زیبا از جمله معدود شهرهای ایران است که با همکاری مدیران شهر به خصوص شهردار این شهر در عرصه پویایی و زنده نگه داشتن و فعال بودن تئاتر خیابانی بسیار فعال است.

Share on facebook
Share on twitter
Share on telegram
Share on whatsapp
Share on print

لینک کوتاه خبر:

https://i1444.ir/?p=11553

اخبار مرتبط:

نظر خود را وارد کنید

آدرس ایمیل شما در دسترس عموم قرار نمیگیرد.

  • پربازدیدترین ها
  • داغ ترین ها

پربحث ترین ها

تصویر روز:

پیشنهادی: