در پی برگزاری انتخابات الکترونیک؛

هیات مدیره جدید خانه مطبوعات و رسانه‌های گیلان انتخاب شدند

ایران 1444؛ هیات مدیره جدید خانه مطبوعات و رسانه‌های گیلان در پی برگزاری انتخابات الکترونیک و مجمع عمومی عادی این موسسه در روز چهارشنبه، انتخاب و معرفی شدند.

به گزارش روابط عمومی اداره‌کل فرهنگ و ارشاد اسلامی گیلان، مجمع عمومی عادی موسسه خانه مطبوعات گیلان، روز چهارشنبه (۱ اردیبهشت ۱۴۰۰) با حضور فیروز فاضلی مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی گیلان، شیخی رئیس هیئت مدیره و عباس‌زاده نایب رییس هیئت مدیره خانه مطبوعات ایران در رشت برگزار شد.

در این جلسه نمایندگان پلیس فتا (جواد قریبی)، استانداری گیلان (رسول قلیزاده)، ناظر اداره‌کل فرهنگ و ارشاد اسلامی (حسین ابراهیمیان) و اعضای هیئت رئیسه سنی (رئیس: سیدحسین ضیابری سیدین، نایب رئیس: اکبر مصطفوی، دبیر: سکینه حسابی، منشی اول: حسین همرنگ و منشی دوم: حسن سامری) و جمعی از خبرنگاران استان حضور داشتند، ضمن بررسی عملکرد خانه مطبوعات و رسانه‌های گیلان و صورت‌های مالی مورد تائید بازرسان، انتخابات الکترونیک این موسسه از ساعت ۱۱ تا ۱۳ برگزار شد که خوشبختانه با مشارکت ۲۴۹ نفر از ۳۵۵ عضو اصلی (بیش از ۷۰ درصد) هیئت مدیره و بازرسان جدید خانه مطبوعات و رسانه‌های گیلان مشخص شد که این میزان حضور در انتخابات موسسه در نوع خود کم نظیر بود.

بر اساس این انتخابات؛ در بین مدیران مسئول، ابراهیم  بهمنی جلالی با ۱۱۰ رأی و میلاد ابراهیمی علی آبادی با ۹۲ رأی به عنوان اعضای اصلی و عباس حق پرست قدیم لیمودهی با ۶۶ رأی به عنوان علی‌البدل انتخاب شدند.

در بخش خبرنگاران، سینا هوشمند گورابی با ۱۵۴ رأی، اسماعیل بلالایی با ۱۱۷ رأی و بابک محب‌پور با ۱۱۵ رأی به عنوان اعضای اصلی و مهران بازرگانی با ۹۷ رأی و لیلا خدمت‌بین دانا با ۴۹ رأی عضو علی‌البدل شدند.

در قسمت نمایندگی خبرگزاری‌ها، ابراهیم  افشاری با ۱۵۸ رأی به عنوان عضو اصلی انتخاب و سمیه اقدامی سندی با ۱۶ رأی علی‌البدل شد.

در بخش نمایندگی روزنامه‌های سراسری نیز، حسن شکری با ۸۴ رأی به عنوان عضو اصلی انتخاب و سید علیرضا قمی با ۶۸ رأی علی‌البدل شد.

همچنین در بین نامزدهای بازرسان موسسه، حسن غلام‌پور پاپکیاده با ۱۰۹ رأی و رضا اسدی با ۶۷ رأی به عنوان بازرسان اصلی و سادات حاجی‌پور نصیرمحله با ۵۸ رأی به عنوان بازرس علی‌البدل انتخاب شدند.

بر اساس اساسنامه موسسه خانه مطبوعات و رسانه‌های گیلان، اعضای هیئت مدیره برای مدت دو سال و بازرسان برای یک سال انتخاب خواهند شد.

خانه مطبوعات گیلان تشکیلاتی صنفی رسانه‌ای است که فعالیت خود را از سال ۱۳۷۶ آغاز کرده است و هم اکنون دارای ۳۵۵ عضو اصلی و ۱۰ عضو افتخاری می‌باشد. (مشاهده فهرست اعضا)

۱۸۱ نشریه مکتوب، ۲۷ نشریه الکترونیک غیر برخط، ۲۱۱ پایگاه خبری برخط، ۸۶ دفتر نمایندگی نشریات سراسری و منطقه‌ای و ۱۵ دفتر نمایندگی خبرگزاری با بیش از ۵۰۰ خبرنگار در استان گیلان مشغول به فعالیت هستند.

Share on facebook
Share on twitter
Share on telegram
Share on whatsapp
Share on print

لینک کوتاه خبر:

https://i1444.ir/?p=10556

اخبار مرتبط:

نظر خود را وارد کنید

آدرس ایمیل شما در دسترس عموم قرار نمیگیرد.

  • پربازدیدترین ها
  • داغ ترین ها

پربحث ترین ها

تبلیغات آ

تبلیغات ب

تبلیغات پ

تبلیغات ت

تبلیغات ث