فرمانده پلیس گیلان؛

پلیس با «هنجارشکنان» چهارشنبه آخر سال بدون اغماض برخورد می کند/افرادی که در چهارشنبه سوری بازداشت شوند تا ۱۵ فروردین در بازداشت می مانند

ایران 1444؛ فرمانده انتظامی گیلان با اشاره به قوانین جزائی مرتبط با چهارشنبه آخر سال، گفت: خانواده‌ها با کنترل و نظارت بر فرزندان خود در آخرین چهارشنبه سال می‌توانند از بروز حوادث ناگوار جلوگیری کنند.
فرمانده انتظامی گیلان از کشف یک میلیون و ۱۷۱ هزار و ۳۷۳ عدد مواد محترقه غیرمجاز در روزهای منتهی به چهارشنبه آخر سال خبر داد و گفت: در حوزه کشف مواد محترقه غیر مجاز شاهد افزایش ۲۵ درصدی نسبت به مدت مشابه سال گذشته بودیم.سردار عزیزالله ملکی در گفت‌وگو با خبرنگاران، با بیان اینکه امنیت و سلامت شهروندان خط قرمز پلیس است، اظهار کرد: مجموعه انتظامی با عاملان خرید، فروش، نگهداری، حمل و استفاده از مواد محترقه غیرمجاز و خطرناک که امنیت جانی، مالی و روانی شهروندان را به خطر می اندازند، برخورد قانونی می کند.

وی با اشاره به قوانین جزائی مرتبط با چهارشنبه آخر سال، گفت: خانواده‌ها با کنترل و نظارت بر فرزندان خود در آخرین چهارشنبه سال می‌توانند از بروز حوادث ناگوار جلوگیری کنند.

فرمانده انتظامی گیلان با بیان اینکه پلیس با هنجارشکنان چهارشنبه آخر سال بدون اغماض برخورد می‌کند، خاطرنشان کرد: افرادی که در شب آخرین چهارشبه سال اقدام به سلب آسایش عمومی و بر هم زدن نظم جامعه کنند تا ۱۵ فروردین سال ۱۴۰۲ بازداشت خواهند شد.

ملکی به برخورد با رانندگان متخلف و ناهنجار در شب چهارشبه آخر سال نیز اشاره کرد و افزود: خودروی آن دسته از رانندگانی که در این شب اقدام به بر هم زدن نظم عمومی کنند تا ۱۵ فروردین ۱۴۰۲ توقیف  می شود.

فرمانده انتظامی گیلان از کشف یک میلیون و ۱۷۱ هزار و ۳۷۳ عدد مواد محترقه غیر مجاز در روزهای منتهی به چهارشنبه آخر سال و دستگیری ۷۹ نفر در این رابطه از ابتدای سال جاری تاکنون خبر داد. وی از شهروندان خواست در صورت اطلاع از خرید و فروش مواد محترقه مراتب را از طریق سامانه ۱۱۰ به پلیس اطلاع دهند

Share on facebook
Share on twitter
Share on telegram
Share on whatsapp
Share on print

لینک کوتاه خبر:

https://i1444.ir/?p=11211

اخبار مرتبط:

نظر خود را وارد کنید

آدرس ایمیل شما در دسترس عموم قرار نمیگیرد.

  • پربازدیدترین ها
  • داغ ترین ها

پربحث ترین ها

تصویر روز:

پیشنهادی: