با حکم اسماعیل بلالایی سرپرست روزنامه ایران در گیلان؛

پیمان ناصری زارع به عنوان نماینده روزنامه ایران در شهرستان آستارا منصوب شد

ایران 1444؛ پیمان ناصری‌ زارع از روزنامه‌نگاران و خبرنگاران گیلانى به عنوان نماینده روزنامه ایران در بندر آستارا منصوب و معرفی شد.
به گزارش روابط عمومى اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامى گیلان، پیمان  ناصری‌زارع روز سه‌شنبه، ۱ شهریور ١۴٠١با حضور عنایت رضایی پور فرماندار شهرستان آستارا، اسماعیل بلالایی سرپرست روزنامه ایران در استان گیلان و بهرام خوشحال رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی آستارا به عنوان نماینده روزنامه ایران در این شهرستان منصوب و معرفی شد.
«عنایت رضایی پور» در این آیین با تبریک فرا رسیدن هفته دولت، اظهار کرد: هفته دولت فرصت مناسبی برای بیان عملکرد دولت به مردم است.
فرماندار بندر آستارا بر ارائه عملکرد دولت سیزدهم در رسانه ها و مطبوعات تاکید کرد و افزود: از زمان روی کارآمدن دولت سیزدهم کارها و اقدامات خوبی در حوزه های مختلف انجام شده و باید از طریق رسانه‌ها برای  مردم بیان شود.
رضایی پور بر همکاری دستگاه و نهاد های دولتی با نمایندگی روزنامه ایران در راستای ارائه گزارش عملکرد و اقدامات صورت گرفته به مردم تاکید کرد.
«اسماعیل بلالایی» نیز در این آیین با بیان اینکه دولت مردمی آیت الله رئیسی عملکرد خوبی در بخش های مختلف داشته است، اظهار کرد: امیدواریم با اقداماتی که در حوزه های مختلف در حال انجام گرفتن است شاهد توسعه و عمران در کشور خواهیم بود.
سرپرست روزنامه ایران در گیلان با بیان اینکه شهرستان آستارا دارای ظرفیت های بالقوه در حوزه های مختلف است ، افزود: روزنامه ایران در راستای رساندن این ظرفیت‌ها به گوش مسئولان کشوری از هیچ تلاشی دریغ نمی کند.
بلالایی خاطر نشان کرد: روزنامه ایران دفتر نمایندگی گیلان همچنین آماده انتشار گزارش عملکرد دستگاه های دولتی ، نیمه دولتی و خصوصی است و بیان مشکلات مردمی و رساندن آن به گوش مسئولان را اولویت خود می داند.
گفتنی است ناصری‌زارع دانش آموخته کارشناسی ارشد ایرانشناسی دانشگاه گیلان بوده و مدیر مسئول نشریه آفتاب آستارا و خبرنگار خبرگزاری شبستان از جمله سوابق وی است. وی فعالیت در مطبوعات را از سال ۱۳۸۶ آغاز کرده و با مطبوعات مختلف کشوری، استانی و شهرستانی در این مدت همکاری داشته است.
ناصری‌زارع در طول مدت فعالیت در عرصه رسانه بارها در جشنواره‌های مختلف کشوری، منطقه‌ای و استانی حائز مقام برتر شده و مورد تجلیل قرار گرفته است.
پیمان ناصری‌زارع با حکم اسماعیل بلالایی سرپرست روزنامه ایران در گیلان به عنوان نماینده روزنامه ایران در بندر آستارا منصوب شده است.
Share on facebook
Share on twitter
Share on telegram
Share on whatsapp
Share on print

لینک کوتاه خبر:

https://i1444.ir/?p=8707

حجت مردانه زاده

حجت مردانه زاده

من از سال 1388 با دنیای وب آشنا شدم و علاقه زیادی به مباحث فناوری، برنامه نویسی و حوزه های تکنولوژی دارم.

اخبار مرتبط:

نظر خود را وارد کنید

آدرس ایمیل شما در دسترس عموم قرار نمیگیرد.

  • پربازدیدترین ها
  • داغ ترین ها

پربحث ترین ها

تبلیغات آ

تبلیغات ب

تبلیغات پ

تبلیغات ت

تبلیغات ث