پیام مدیرکل آموزش و پرورش گیلان در محکومیت جنایت رژیم صهیونیستی در بیمارستان المعمدانی غزه

ایران 1444؛ در پی جنایت وحشیانه رژیم صهیونیستی در به خاک و خون کشیدن بیماران بیمارستان المعمدانی غزه، که به شهادت صدها تن از فلسطینیان منجرشد، مدیرکل آموزش و پرورش استان گیلان در این باره، پیامی صادر کرد.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش استان گیلان، متن پیام محمد حسین رمضانی به شرح زیر است:

 

یا أَیُّهَا الَّذینَ آمَنوا إِن تَنصُرُوا اللَّهَ یَنصُرکُم وَیُثَبِّت أَقدامَکُم ( سوره محمد آیه ۷ )

 

رژیم صهیونیستی در تداوم جنایات ننگین خود در حق ملت فلسطین، با ارتکاب این جنایت ددمنشانه و هولناک، یک بار دیگر خوی درندگی خود را به همه جهانیان نشان داد و ثابت کرد که کوچک‌ترین پایبندی به اصول و قواعد حقوق بین‌الملل در زمان جنگ ندارد.

درد جان سوز حمله تروریستی به بیمارستان المعمدانی در غزه ، وجدان بشریت را لرزاند و درماندگی گرگ‌های صهیونیست را در برابر دفاع مشروع فلسطین به نمایش گذاشت؛ این کارزار عظیم حق و باطل به فضل الهی نقطه عطفی در جهادِ محور مقاومت و شتاب به سوی قله‌های پیروزی بر غاصبان خواهد بود.

ظلم و ستم و زورگویی پایدار نمی‌ماند و ایمان و اراده متکی به امداد الهی سرانجام پیروزی را محقق خواهد کرد. قدرت، قوّت و اقتدار جبهه مقاومت، ثمره مجاهدت و شهادت طلبی است و این حقیقت هر روز روشن‌تر می‌شود که « ملتی که شهادت دارد؛ اسارت ندارد. »

این جانب با تسلیت این فاجعه عظیم انسانی به مقام معظم رهبری ولی امر مسلمین جهان و همه آزادی خواهان جهان، امیدوارم کودکان فلسطینی در جهانی عاری از خشونت و جنگ، برای تحقق رویاهایشان در سرزمین اجدادی ، تلاش کنند.

 

 

Share on facebook
Share on twitter
Share on telegram
Share on whatsapp
Share on print

لینک کوتاه خبر:

https://i1444.ir/?p=13267

اخبار مرتبط:

نظر خود را وارد کنید

آدرس ایمیل شما در دسترس عموم قرار نمیگیرد.

  • پربازدیدترین ها
  • داغ ترین ها

پربحث ترین ها

تبلیغات آ

تبلیغات ب

تبلیغات پ

تبلیغات ت

تبلیغات ث