پیام مدیر کل آموزش و پرورش استان گیلان به مناسبت گرامیداشت ۸ دی روز میثاق امت با ولایت

ایران 1444؛ مدیر کل آموزش و پرورش استان گیلان به مناسبت گرامیداشت ۸ دی روز میثاق امت با ولایت پیامی صادر نمود.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش استان گیلان، متن پیام محمد فائزی به شرح زیر است:

تاریخ انقلاب اسلامی سرشار از رشادت ها و دلاوری های مردم استان گیلان در مقابل توطئه های داخلی و خارجی است. هشتم دی ماه آن سال برگ زرینی برای گیلانیان بود و برای چندین بار وحدت و انسجام درونی ملت و نظام اسلامی را به رخ جهانیان کشید.

میلیونها انسان غیرتمند گیلانی که در هشتم دی ماه هشتاد و هشت فارغ از همه گرایشات سیاسی به میانه میدان آمده و بر فتنه گران داخلی و خارجی خروشیدند، چیزی جز دغدغه دفاع از حکومت دینی و ستون این بنای تاریخی و جاودانه یعنی ولایت فقیه را نداشتند.

هشتم دی، شعله های فروزان انقلاب اسلامی را در جهان فروزنده تر نمود و مایه دلگرمی دوستداران انقلاب اسلامی و خواری فتنه گران داخلی و خارجی گردید و بی‌تردید حماسه هشتم دی ماه مردم گیلان در تاریخ شکوهمند انقلاب اسلامی هرگز از یاد دوست و دشمن نخواهد رفت.

اینجانب بر خود واجب می‌دانم که از مردم قدرشناس و ولایتمدار گیلان به‌خاطر حرکت عظیم حماسه‌ گونه‌‌شان در هشتم دی و استقامت‌ آنها پای آرمان‌های امام و انقلاب قدردانی نمایم.ن

گفتنی است مراسم بزرگداشت روز بصیرت و میثاق امت با ولایت ساعت ۱۰ صبح روز پنجشنبه ۸ دی در پیاده راه فرهنگی شهدای ذهاب رشت برگزار می‌شود.

Share on facebook
Share on twitter
Share on telegram
Share on whatsapp
Share on print

لینک کوتاه خبر:

https://i1444.ir/?p=10604

اخبار مرتبط:

نظر خود را وارد کنید

آدرس ایمیل شما در دسترس عموم قرار نمیگیرد.

  • پربازدیدترین ها
  • داغ ترین ها

پربحث ترین ها

تصویر روز:

پیشنهادی: