اشتغال ۳۵۰ نیروی کار در حاشیه شهر رشت:

کارخانه‌ای که پس از ۱۷ سال توسط شهید جمهور احیا شد

سومانیوز؛ وزیر کشور با اشاره به اشتغال‌زایی ۳۵۰ نفر در کارخانه صنایع پوشش ایران گفت: احیای کارخانه صنایع پوشش ایران حاصل تلاش و مجاهدت‌های شهید سید ابراهیم رئیسی است.

به گزارش گروه رسانه ای ایران – گرا، احمد وحیدی وزیر کشور ظهر امروز یکشنبه ۶ خرداد در حاشیه بازدید از کارخانه صنایع پوشش و در جمع خبرنگاران اظهار کرد: این کارخانه چیزی حدود ۱۷ سال تعطیل بوده و به یک متروکه مبدل شده بود ولی با سفر شهید سید ابراهیم رئیسی به گیلان در مسند ریاست قوه قضاییه بخشی از این کارخانه احیا و در تاریخ هفت آذر سال ۱۴۰۰ بخش اعظمی از آن فعال شد.

وی با اشاره به اشتغال‌زایی بیش از ۳۵۰ نفره در کارخانه صنایع پوشش ایران افزود: این کارخانه در حوزه تولید نخ‌های با کیفیت فعال است و در تلاشیم تا به تأسی از شخص شهید جمهور بخش‌های دیگر این کارخانه را احیا کنیم.

کارخانه پوشش گیلان در زمان دولت های قبلی بیش از ۱۵۰۰ نفر نیروی کار داشت که به علت عدم نظارت ها و ضعف مدیریت ها دچار رکود و تعطیلی شد!

وزیر کشور با تاکید بر ظرفیت اشتغال یک هزار و ۵۰۰ نفری در کارخانه صنایع پوشش ایران بیان کرد: این کارخانه یکی از افزون بر ۱۰ هزار کارخانه احیا شده توسط شهید جمهور بزرگوار شهید رئیسی است که رونق را به سفره بخشی از جامعه آورده است.

وحیدی صنعت پوشاک را یک صنعت اشتغال‌آور برای کشور دانست و تصریح کرد: شهید جمهور قول به روشن شدن چراغ این کارخانه را داده بود لذا  امروز به اینجا آمدیم تا به شهید رییسی بگوییم که راه شما ادامه‌دار است.

وی با بیان اینکه خط جدید رنگ‌ ریزی نخ در کارخانه پوشش راه‌اندازی می‌شود، افزود: احیای کارخانه پوشش همواره یکی از دغدغه‌های شهید جمهور بوده است لذا با مدیر این کارخانه جلسه ای برگزار کرده و در تلاشیم تا از همه ظرفیت خود در این راستا استفاده کنیم./

Share on facebook
Share on twitter
Share on telegram
Share on whatsapp
Share on print

لینک کوتاه خبر:

https://i1444.ir/?p=11319

اخبار مرتبط:

نظر خود را وارد کنید

آدرس ایمیل شما در دسترس عموم قرار نمیگیرد.

  • پربازدیدترین ها
  • داغ ترین ها

پربحث ترین ها

تصویر روز:

پیشنهادی: