دکتر عباسی استاندار گیلان:

کمبود زمین نباید در اجرای طرح های مسکن تاثیر بگذارد

استاندار گیلان با بیان اینکه در استان مشکل و کمبود زمین وجود دارد، تاکید کرد: این مسئله نباید باعث شود تا طرح نهضت ملی مسکن و احداث مسکن در این استان با وقفه اجرا شود.

دکتراسدالله عباسی در جلسه شورای مسکن گیلان اظهار کرد: مدیران مربوطه باید با جدیت و تلاش مضاعف در این بخش ورود کرده تا احداث مسکن در گیلان شتاب بیشتری گیرد و از سویی به دلیل حادثه خیز بودن این استان باید زیرساختها مناسب باشد.
وی ادامه داد: یکی از برنامه های راهبردی دولت سیزدهم احداث مسکن است که رئیس محترم جمهوری به طور جدی موضوع را پیگیری می کنند چون مسکن از جمله نیازهای اصلی مردم و جامعه است.

وی تصریح کرد: با توجه به اینکه اهتمام و اراده لازم وجود دارد، نباید در عمل شاهد توقف کار باشیم.

استاندار گیلان اضافه کرد: در دولت قبلی هشت سال در بخش احداث مسکن کاری انجام نشد اما اهتمام دولت کنونی، خانه دار کردن مردم است، آنان چشم انتظارند که هر چه سریع تر سرپناهی داشته باشند.

وی بیان کرد: از سویی باید همچنان بر کار مشاوران املاک نظارت شود تا قیمت مسکن و اجاره بی جهت افزایش نیابد و کسانی که مردم را به بازی گرفته و به آنان رحم نمی‌کنند باید به طور جدی برخورد شود.

دکترعباسی در خاتمه با تاکید بر ضرورت توجه به موضوع بافت‌های فرسوده و مسکن خودمالکی اظهار کرد: مسکن مهر در استان گیلان باید هر چه سریعتر سر و سامان داده شود، سقف تعهدات قانونی در این بخش نیز تکمیل شده‌است.

Share on facebook
Share on twitter
Share on telegram
Share on whatsapp
Share on print

لینک کوتاه خبر:

https://i1444.ir/?p=13013

اخبار مرتبط:

نظر خود را وارد کنید

آدرس ایمیل شما در دسترس عموم قرار نمیگیرد.

  • پربازدیدترین ها
  • داغ ترین ها

پربحث ترین ها

تبلیغات آ

تبلیغات ب

تبلیغات پ

تبلیغات ت

تبلیغات ث