مهندس نیکویی مدیرعامل شرکت گاز گیلان:

گازرسانی به ۱۵ روستای کوهستانی و ۲۷ واحد صنعتی گیلان انجام شد

مدیرعامل شرکت گاز گیلان گفت: ۱۵ روستای کوهستانی و ۲۷ واحد صنعتی از ابتدای امسال تاکنون با اعتباری بالغ بر ۱۹۰ هزار و ۳۲ میلیون ریال گازرسانی شد.

مدیرعامل شرکت گاز گیلان گفت: ۱۵ روستای کوهستانی و ۲۷ واحد صنعتی از ابتدای امسال تاکنون با اعتباری بالغ بر ۱۹۰ هزار و ۳۲ میلیون ریال گازرسانی شد.

عیسی جمال نیکویی افزود: روستاهای یادشده که در مناطق سخت و دشوار مناطق کوهستانی قرار داشتند، مربوط به شهرستان های لنگرود، املش، شفت، بندرآستارا و تالش هستند که از نعمت گاز طبیعی برخوردار شدند.

وی افزود: گازرسانی به ۱۵ روستای مذکور با اعتباری بالغ بر ۱۵۷ هزار و ۲۰۲ میلیون ریال انجام شد که در این راستا ۹۸۲ خانوار در این روستاها از نعمت گاز طبیعی برخوردار شدند.

جمال نیکویی خاطرنشان کرد: همچنین ۲۷ واحد صنعتی با اعتباری بالغ بر ۳۲ هزار و ۸۳۰ میلیون ریال در شهرستان‌های آستانه اشرفیه، رشت ، رضوانشهر، بندرانزلی، رودبار، صومعه سرا، شفت، فومن و لاهیجان از نعمت گاز برخوردار شدند که حجم گاز جایگزین این واحدهای صنعتی ۱۳ هزار و ۲۲۰ مترمکعب در ساعت است.

مدیرعامل شرکت گاز استان گیلان ادامه داد: با توجه به گازرسانی‌های انجام شده، تعداد مشترکین گاز در استان گیلان به یک میلیون و ۲۳۹ هزار و ۳۱۶ رسید که از این تعداد، یک میلیون و ۱۳۰ هزار و ۸۹۴ مشترک خانگی، ۱۰۱ هزار و ۷۵۴ مشترک تجاری، ۶ هزار و ۵۶۵ مشترک صنعتی، هشت نیروگاه و ۹۵ ایستگاه سی ان جی هستند.

جمال نیکویی بیان کرد: با توجه به آمار موجود هم اینک ۹۹.۹۷ درصد مناطق شهری در گیلان از نعمت گاز طبیعی برخوردار هستند که چهار هزار و ۶۳۳ شبکه و ۲۷۴ هزار و ۲۵۸ انشعاب گاز در شهرهای گیلان وجود دارد.

وی به تلاش برای گازرسانی به روستاها نیز اشاره و اضافه کرد: هم اکنون ۹۷.۰۸ درصد روستاها در گیلان از نعمت گاز طبیعی برخوردار هستند .

Share on facebook
Share on twitter
Share on telegram
Share on whatsapp
Share on print

لینک کوتاه خبر:

https://i1444.ir/?p=13038

اخبار مرتبط:

نظر خود را وارد کنید

آدرس ایمیل شما در دسترس عموم قرار نمیگیرد.

  • پربازدیدترین ها
  • داغ ترین ها

پربحث ترین ها

تبلیغات آ

تبلیغات ب

تبلیغات پ

تبلیغات ت

تبلیغات ث