گیلان قهرمان مسابقات پرورش اندام باشگاه‌های کشور شد

در این دوره از رقابت‌ها بیش از یک هزار ورزشکار این رشته از استان‌های مختلف کشور حضور داشتند که در رشته‌های مختلف پرورش اندام و در سه رده سنی جوانان، بزرگسالان و پیشکسوتان، در مجموعه ورزشی ۶ هزار نفره شهدای رشت با هم به رقابت پرداختند.

در پایان این رقابت‌ها تیم گیلان (الف) عنوان قهرمانی این دوره از رقابتها را کسب کرد، تیم تهران نایب قهرمانی مسابقات شد و مازندران نیز روی سکوی سوم این مسابقات ایستاد.

ورزشکاران شرکت کننده در این دوره از رقابت‌ها از روز پنجشنبه در رشته‌های بادی بیلدینگ، پارا بادی بیلدینگ، بادی کلاسیک، گیمز کلاسیک، فیزیک، فیزیک کلاسیک و ماسکولار با هم به رقابت پرداختند.

در این دوره در رشته فیزیک کلاسیک در رده سنی جوانان؛ امیرعباس یادگاری از تهران ، امیرحسین کنارجو از بوشهر و صالح راستگو از گیلان (الف) عنوان قهرمانی کسب کردند در رقابتهای فیزیک کلاسیک پیشکسوتان، یوسف گودرزیان از آذربایجان شرقی، سعید نجاران و علیرضا شاه نوری از تهران در اوزان مختلف به مقام قهرمانی دست یافتند.

همچنین در رقابت‌های فیزیک کلاسیک رده سنی بزرگسالان، نوید کارگر از تهران، بهزاد طوفانی زاده، علی اصغر رمضان پور از البرز، امیرحسین مسیبی از گیلان (الف) و علیرضا حسنوند از البرز در اوزان مختلف مقام نخست را کسب کردند.

در پایان رقابت‌های فیزیک جوانان نیز آرمین حیاتی زاده از خوزستان، سینا کافی از مازندران، امیرحسین منصوری از خراسان رضوی، امیرحسین محمدی نژاد از گیلان (الف)، در رده سنی پیشکسوتان نیز داود بختیاری، علی مودبی از گیلان (الف) و ستار ستاری‌کیا در اوزان مختلف مقام قهرمانی را از آن خود کردند.

در رقابت‌های رشته فیزیک رده سنی بزرگسالان هم مهدی عبادی از تهران، مهرداد محمدی از گیلان، سیدامیرحسین ساداتی از گیلان(الف) حسین فرهنگ از اصفهان، صابر خانی از کرمانشاه و حسن قهرمانی از قزوین در اوزان مختلف قهرمان شدند.

همچنین رقابتهای فیتنس قهرمانی باشگاه‌های کشور نیز از امروز شنبه با حضور حدود ۳۰۰ ورزشکار از سراسر کشور در مجموعه ورزشی ۶ هزار نفره شهدای رشت برگزار خواهد شد.

Share on facebook
Share on twitter
Share on telegram
Share on whatsapp
Share on print

لینک کوتاه خبر:

https://i1444.ir/?p=10590

اخبار مرتبط:

نظر خود را وارد کنید

آدرس ایمیل شما در دسترس عموم قرار نمیگیرد.

  • پربازدیدترین ها
  • داغ ترین ها

پربحث ترین ها

تصویر روز:

پیشنهادی: