مدیرکل کمیته امداد امام خمینی (ره) گیلان:

۲ هزار دستگاه لوازم خانگی به مددجویان گیلانی اهدا شد

ایران 1444؛ به گفته مدیرکل کمیته امداد امام خمینی (ره) گیلان، ۲ هزار و ۵۵ دستگاه لوازم ضروری منزل بین مددجویان تحت پوشش کمیته امداد گیلان با ارزش ۱۲۳ میلیارد ریال در حال توزیع است.

عباس اهرابی امروز در جمع خبرنگاران با بیان اینکه کمیته امداد در تلاش است تا همه ساله، لوازم ضروری زندگی را برای آسایش مددجویان تحت حمایت فراهم کند، اظهار کرد: ۲ هزار و ۵۵ دستگاه لوازم ضروری منزل بین مددجویان تحت پوشش کمیته امداد امام خمینی (ره) استان گیلان در حال توزیع می‌باشد.

وی با بیان اینکه این اقلام شامل یخچال فریزر، آبگرمکن دیواری، بخاری گازی، ماشین لباسشویی، اجاق گاز، فرش و کولر می‌باشد، گفت: این لوازم از محل منابع کمیته امداد و مشارکت نیکوکاران تهیه شده که ارزش این اقلام بالغ بر ۱۲۳ میلیارد ریال است.

به گفته مدیرکل کمیته امداد امام خمینی (ره) با اشاره به اقدامات حمایتی در سال گذشته برای مددجویان افزود: سال گذشته سه هزار و ۸۷۰ سری اقلام ضروری منزل به ارزش حدود ۱۰۶ میلیارد ریال بین مددجویان کمیته امداد امام خمینی (ره) استان توزیع شد.

به گفته اهرابی، نیکوکاران می‌توانند با مراجعه و یا تماس با دفاتر کمیته امداد و یا مراکز نیکوکاری در سطح استان، کمک‌های نقدی و غیر نقدی خود را جهت گره‌گشایی از نیازمندی‌های اقشار کم برخوردار به این نهاد اهدا کنند. /فارس

Share on facebook
Share on twitter
Share on telegram
Share on whatsapp
Share on print

لینک کوتاه خبر:

https://i1444.ir/?p=11764

اخبار مرتبط:

نظر خود را وارد کنید

آدرس ایمیل شما در دسترس عموم قرار نمیگیرد.

  • پربازدیدترین ها
  • داغ ترین ها

پربحث ترین ها

تصویر روز:

پیشنهادی: